07/09/2014 17:07:00

Gibraltar - Polska 0-7 (!!!) relacja na żywo

Gibraltar - Polska 0-7 (!!!) relacja na żywoReprezentacja Polski pokonała Gibraltar 7:0 w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016.

bramki: Grosicki 11, 48, Lewandowski 49, 53, 86, 90+1, Szukała 58
żółte kartki: Artell (Gibraltar) - Klich, Glik (Polska)
sędziował: Stefan Johannesson (Szwecja)

Gibraltar:1.Jordan Perez - 2.Scott Wiseman, 6.Roy Chipolina(c), 4.David John Artell (19.Aaron Payas 88 minuta), 3.Joseph Luis Chipolina - 5.Ryan Casciaro, 8.Rafael Bado (11. Jake Gosling 46 minuta), 10.Liam Walker, 16.Brian Perez - 7.Lee Casciaro, 9.Kyle Casciaro (15. Adam Priestley 63 minuta)
Trener: Allen Bula
Polska: 1.Wojciech Szczęsny - 17.Paweł Olkowski, 4.Łukasz Szukała, 15.Kamil Glik, 14.Jakub Wawrzyniak - 11.Kamil Grosicki (19.Filip Starzyński 78 minuta), 8.Grzegorz Krychowiak, 10.Mateusz Klich (16.Krzysztof Mączyński 73 minuta), 13.Maciej Rybus - 9.Robert Lewandowski(c), 7.Arkadiusz Milik (5.Waldemar Sobota 72 minuta)
Trener: Adam Nawałka

Na dziś koniec relacji, dobrej nocy i  do następnego razu!

Tymczasem Niemcy wygrały ze Szkocją 2-1 (dwa gole Muellera i jeden Anya), Szkotów i Niemców zobaczymy za nieco ponad miesiąc w Warszawie, a co z tego wyniknie, na pewno opiszemy na MojejWyspie w relacji na żywo!

KONIEC MECZU, WYGRYWAMY 7-0 Z GIBRALTAREM, 4 GOLE STRZELA ROBERT LEWANDOWSKI i to jest dziś najważniejsze, choć szkoda szansy na dwucyfrówkę trochę...

90+1 minuta GOL DLA POLSKI !!! Robert Lewandowski!!! poszedł indywidualnie  z prawej strony w pole karne, przedryblował rywali i z piątego metra przy krótkim słupku półgornym strzałem pokonał Pereza!

89 minuta, Sobota Sobota...  tym razem świetnie wyłożył piłke w polu karnym Rybusowi, z prawej strony na środek, płasko, ale Rybus ordynarnie, gibraltarsko spudłował...

88 minuta zmiana w Gibraltarze:) schodzi Artell, wchodzi Payas

86 minuta GOL DLA POLSKI!!! Robert Lewandowski!!! Maciej Rybus dośrodkował prostopadle w pole karne górną piłke, na 11 metrze dopadł do niej Lewy i strzelił płasko w prawy róg bramki, brawo!!!

85 minuta, była jakas akcja i któryś z naszych padł plackiem w polu karnym gospodarzy, Polacy- nic się nie stało...:)

83 minuta, szybka wymiana płaskich piłek w polu karnym Pereza, ale nikt nie kończy strzałem (w obawie przed spudłowaniem?)

81 minuta Lewandowski pudłuje też smacznie i ordynarnie, wysokachno nad bramką, po dośrodkowaniu Wawrzyniaka, nasi grupowi rywale (nie licząc Gibraltaru) się w tym momencie uśmiechają zapewne

80 minuta, Rybus nie dochodzi do dośrodkowania prostopadlego do bramki i wznawia grę Perez

79 minuta zmiana w drużynie Polski, wchodzi Filip Starzyński, schodzi Kamil Grosicki

77 minuta - co to jest ordynarne gibraltarskie pudło pokazał Maciej Rybus z 16 metra wysoko ponad bramką

75 minuta, róg z prawej flanki  i strzela głową Glik, ale niecelnie

73 minuta, Sobota, Sobota... w polu karnym z kilku metrów dwa razy strzelał i nie trafił do bramki... no, oddajmy mu sprawiedliwość, że to rywale wybili z linii bramkowej, a nie były to ordynarne pudła!

71 minuta zmiana w naszej drużynie, a raczej dwie zmiany: schodzi Klich i Milik, wchodzi Mączyński i Sobota

69 minuta, kolejny róg i z kontrą wychodzi Lee Casciaro i akcja na naszej lewej stronie połowy, do środka, klepka i Wawrzyniak fauluje Pristleya, na 16 metrze, ale sędzia nie reaguje i oddychamy głęboko, bo Pristley wychodził na pozycję do strzału

68 minuta, Wawrzyniak z Grosickim atakuja z lewej, dośrodkowanie i Lewandowski strzela, ale mamy róg

66 minuta, Maciej Rybus pędzi środkiem, rozbiega się kilku Polaków na boki, ale Rybus strzela z 15 metra, słupek i wybijają obrońcy, mamy róg, po którym Perez łapie piłke i wznawia grę

64 minuta środkiem przebił się na nasze pole karne Lee Casciaro, ale nikt nie doszedł do podanej przez niego piłki

63 minuta schodzi Kyle Casciaro, wchodzi Priestley, to druga zmiana w ekipie Gibraltaru, bo od 46 minuty na boisku jest też Jack Gosling, choć to niewiele zmienia:)

62 minuta Grosicki rajd z prawej strony, ale zablokowany

58 minuta GOL DLA POLSKI !!! Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkowuje Klich, najwyżej skacze Łukasz Szukała i z trzeciego metra strzela w lewą stronę bramki! Mamy 5-0, może będzie dwucyfrówka jednak!!!

56 minuta, z daleka strzela Grzegorz Krychowiak, ale w rejon środka bramki i Perez broni

53 minuta GOL DLA POLSKI!!! Akcja lewą stroną,  Rybus w polu karnym podaje do Lewandowskiego, ten jest ustawiony na środku, na 12 metrze i strzela płasko w lewy róg, mamy 4-0!!! Robert Lewandowski!!!

51 minuta opanowaliśmy atak gospodarzy i do prostopadłej piłki w polu karnym dochodzi Lewandowski, strzela z 10 metra w biegu, ale broni Perez

49 minuta GOL DLA POLSKI - Lewandowski!!! Lewą stroną przedarł się Wawrzyniak, dośrodkował na 6 metr i tam samotny, niepilnowany Robert Lewandowski delikatnie głową strzela w prawy róg, mamy 3-0 i nic złego nas już dziś nie spotka!!

48 min GOL DLA POLSKI! - atak lewą stroną, przerzut na środek do Milika, Milik przekłada do Grosickiego, ten wpada w pole karne z prawej strony, drybluje, przekłada raz i drugi i wreszcie strzela po ziemi z  siódmego metra w lewy róg, jeeeest!!!Kamil Grosicki znowu!!

46 minuta - początek drugiej połowy, zaczyna Gibraltar i atakuje na naszej prawej stronie, przerzut na lewo i Chipolina strzela i róg dla gospodarzy

Trwa przerwa, a po pierwszej połowie Niemcy prowadzą ze Szkocją 1-0. Bramkę zdobył głową Mueller (ten od MŚ w Brazylii), a dośrodkowywal Rudy. Rudy? Rudy! Czyli kolejny piłkarz Niemiec o niepokojąco polsko brzmiącym nazwisku. Dlaczego nie gra u nas, tylko u nich? :)